Referencje

DSC01502Jedną z najlepszych form promocji i reklamy jest polecenie od zadowolonego klienta. Dlatego dokładamy starań aby klient był zadowolony i pozostał z nami długo. Poniżej opinie tych którzy nam zaufali.

– Pan Piotr Jakubiec jest bardzo rzetelnym i kompetentnym usługodawcą. Posiada ogromną wiedzę akwarystyczną pozwalającą na fachowe i szczegółowe doradztwo klientowi. Co ważne, Pan Piotr jest również bardzo elastyczny i mobilny. Polecam.
Tomasz Kalbarczyk – Sosnowiec

– Gorąco polecam profesjonalne doradztwo Pana Piotra Jakubiec przy zakładaniu  akwarium. Ktoś kto mało wie jak zacząć przygodę z rybkami powinien zdać się na porady fachowca. Pan Piotr profesjonalnie, fachowo i sumiennie prowadzi poprzez kolejne etapy wdrażania się w rolę posiadacza akwarium. Poleci materiały, osobiście dopilnuje jakości  sprzętu, doboru gatunków roślin i ryb, wreszcie założy akwarium a potem osobiście i wirtualnie przypilnuje by wszystko grało i pluskało.
Danuta – Ruda Śląska

– Polecam hodowcę, rybki zgodne z opisem, na prawdę piękne okazy. Sam po raz pierwszy widziałem takie egzemplarze, choć zajmuje się akwarystyką już ponad 20 lat. Serdecznie polecam.
Sebastian – Chorzów